Stowarzyszenie Zwierzoluby w Barwicach

Mały, kochany Groszek (vel Kropek) w nowym domu!

Aktualizacja - Groszek ma cudowną Panią, mamy pewność, że stworzą świetny team! Piesek ma wreszcie swój dom, odpowiednią ilość ruchu do swojej energii i dużo nowych przyjaciół. Trzymamy kciuki za Panią Natalię, dobrego życia Groszku!

Malutki, kolorowy, bardzo przyjazny i bardzo kochany a mimo to spotkał go los porzuconego biedaka. Piesek najpierw przybłąkał się do Krosina, tam spędził kilka dni, po czym magicznie znalazł się w Białowąsie. Po ogłoszeniu o poszukiwaniu właściciela dostaliśmy informację, że piesek został odebrany przez osobę, która deklarowała przygarnięcie malucha i bez uzgodnienia z nami zabrała od tymczasowego opiekuna. Ta "pani" pobawiła się pieskiem jedną dobę, nie zabezpieczyła przed ucieczką a później nawet nie próbowała ustalić co się z nim stało, po prostu znalazła sobie innego szczeniaczka.

Maluch okazał się mądrzejszy od ludzi, wrócił pod drzwi mieszkanki Białowąsu, która poprzednio go zabezpieczyła. Pani Leokadia ma złote serce ale ma też swoje zwierzęta i niestety brakuje już miejsca na kolejnego psa. Z serca dziękujemy za pomoc, gdyby nie jej dobre serce piesek przez ludzką nieodpowiedzialność pewnie by zaginął. Mały Groszek (vel Kropek)  trafił do nas, nie pozwolimy aby kolejny człowiek go zawiódł, szukamy dla niego najlepszego domu, juz na zawsze.

Groszek ma około 2 lat, jest małym, łagodnym pieskiem. Zachowuje czystość w domu, akcjeptuje inne zwierzęta. Będzie cudownym psem rodzinnym.