Każde spotkanie jest inne, każda świetlica ma swój niepowtarzalny klimat.…">

"Pies i wilk" w Parchlinie

Każde spotkanie jest inne, każda świetlica ma swój niepowtarzalny klimat. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem życzliwości, gościnności i ogromnej sympatii, z jaką spotkaliśmy się dzisiaj na świetlicy w Parchlinie. Pan Sołtys Zygmunt z żoną, przemiłe Panie z Koła Gospodyń Wiejskich "Lawendowy Zakątek", Pani Monika opiekunka świetlicy oraz obecni na Sołeckiej Wigilii mieszkańcy sprawili, że czuliśmy się jak w domu. Poczęstowani przepysznymi daniami kuchni polskiej, najedzeni do syta i szczęśliwi wiemy, że w Parchlinie tradycja pięknej, polskiej gościnności jest pielęgnowana. Dziękujemy za całe ciepło Waszych serc ????????
A po pysznym poczęstunku zajęcia z mądrymi, odpowiedzialnymi dziećmi o ????wilku i o tym jak być bezpiecznym, jak "dogadać się" z ???? psem, co możemy zrobić aby zwierząt bezdomnych, porzuconych było jak najmniej (a najlepiej wcale) i wiele innych ciekawych, zwierzakowych zagadek. Psimi modelkami, najlepszymi "pokazywaczkami" psiego języka i zwyczajów były oczywiście nasze niezastąpione Dorcia i Aza. Była już choinka więc były też stowarzyszeniowe upominki dla dzieci. Mamy nawet nową wolontariuszkę, która pomoże nam w kolejnych zajęciach ????. Dziękujemy za cudownie i pożytecznie spędzony czas ????????
Zadanie "Pies i wilk w świecie ludzi" jest współfinansowane ze środków Gminy Barwice przeznaczonych na realizację zadań publicznych w ramach otwartego konkursu ofert zgodnie z Programem Współpracy Gminy Barwice z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2022.

Facebook

Barwickie Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt Zwierzoluby

ul Zwycięzców 22, 78 – 460 Barwice

KRS 0000790008, NIP 6731906675

tel. 607 248 493